Edukacijos vaikam ir ne vaikam

Tapk tikru obuolių krašto žinovu. Obuolių sūrio gamyba, žaidimai, ragavimas, valgomo paveikslo kūrimas (ir suvalgymas), dovanėlės ir kitos užduotėlės. Skaityk toliau ir sužinok, ko gali tikėtis atvykęs pas mus.

1. Apie obuolių sūrį

Papasakosime istoriją, kaip pradėjome gaminti sūrius ir kaip atsikraustėme gyventi į kaimą (vaikams LAAAAbai trumpai). Obuolių sūrio gamybos procesas: žali obuoliai - pjaustyti obuoliai - apvirę - išvirę.. Sūrmaišiai. Džiovinimas. Spaudimas. Lupimas. Paruoštas sūris. Pakuotė ir kas joje pavaizduota. Ragaujam obuolių sūrį.

2. Valgomo paveikslo kūryba

Šios dalies trukmė derinama: galima ir greitai, ir ilgiau. Galima su pristatymais ir pasakojimais, kas ten pavaizduota.  Fotkinam ir... suvalgom arba pasiimam lauktuvių.

3. Lobio paieška

Teritorijoje paslepiame 5-7 produktus. Gaunate užuominas ir pagal jas ieškote ir dedate į dovanų dėžutę. Galiausiai gaunasi graži dovanų dėžutė, kurią padovanojame mokytojai/klasei.

4. Ledai su obuolių sūriu

Kitos smulkmenos

Edukacinė programa trunka apie 1 - 1.30 val. Galima kiekvieną dalį ilginti. Arbata/kava/vanduo pasirūpiname. Esant bogam orui, galime iki 25 vaikų priimti viduje. Tada vietoje „Lobio paieškos“ - viktorina su prizais. Edukacinės programos kaina €8/žmogui - (minimum €80).

Papildomai pagal norą dovanėlės vaikams: 

Taip pat galime paruošti užkandžius: karštas sumuštinis + sultys - €1,5 ar pietus/vakarienę.

Galime pasiūlyti/suorganizuoti dar edukaciją ar pramogą, kurią pravestų vieni iš partnerių -bičiulių. 

Arba palik žinutę